Danışan yorumları

Psikoterapist Diyar Sapan ile çalışmış danışanların yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.


DANIŞAN YORUMLARI

Psikoterapist Diyar Sapan ile çalışmış danışanların yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz.


DANIŞAN MEMNUNİYETİ

Danışanların psikolojik iyi halinin sağlanmasıyla iyi ve sağlıklı bir hayat yaşamaları hedeflenir.


MUTLU DANIŞANLAR

Sağlıklı bir ruh yapısı, sağlıklı ilişkiler ve sağlıklı bir kendilik isteyen herkese için…Diyar’ın tavsiyelerine hayran kaldım!

B…

Diyar bey güvenilir, tecrübeli ve ilgili bi psikolog. Kendinizi rahatlıkla ifade edebilmenize yardımcı oluyor ve kendinizi iyi hissettiriyor. Onun için kendisine teşekkür ederim kendimi bulmamda yardımcı olduğu için.


Diyar’ın analizi beni bana geri kazandırdı

İ…

Diyar Hocamdan terapi almadan önce psikolojim baya bozuktu içime kapanmıştım kafamdan intihar fikirleri dolaşıp duruyordu. Ama Diyar Hoca’dan terapi aldıktan sonra kendime geldim. Terapinin her dakikasında can kulağıyla dinlemesi beni anlaması empati özelliğin çok iyi olması gerçekten iyi bir psikolog olduğunu gösteriyor. Ben Diyar Hoca sayesinde yeniden hayata bağlandım.


Uzmanlığı harika!

A…

Diyar Beyle depresyon sürecinde tanıştım, kendisi gerçekten işinin ehli birisi, kendisi ile konuşurken çok rahat hissedeceğinizin garantisini veriyorum, ayrıca dakikliği taktdire şayan. Bu da işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor, kendisiyle geçirdiğimiz süreç benim üzerimde olumlu yönde büyük bir etkisi oldu, kariyerinin devamında da hastalarıyla bu şekilde ilgileneceğinden hiç şüphem yok


Dünyaya başka bir ışıkta bakıyordum

F…

İntihar girişiminde bulunup başarılı olmayarak uzman beye gittim. Gittiğimde anksiyete, panik atak, hayattan vazgeçiş, her şeyden umudumu yitirme ve daha sayamadığım bir sürü problemim vardı. Uzman Bey beni geri hayata bağlı. Zamanında bir bir ilerleyerek tüm problemlerimin üzerinden geldik. Farklı uzmanlarla falan da görüşmüş biri olarak görüştüğünüz tüm kişileri unutup gelmenizi tavsiye ederim. Bir görüşmeden sonra bile size etkisini, iyileşmeye başladığınızı hemen hissedeceksiniz.


onunla konuşmayı seviyorum

Ö…

Hayatımdaki zorlukların üst üste geldiği aile arkadaşlık, sağlık gibi pek çok konuda sıkıntı yaşadığım, en yakınlarımla bile iletişim problemlerimin en üst düzeye çıktığı bir dönemde psikolojik yardım almaya karar verdim. Terapilerden sonra hayatımı yönetebilmeye başladım ve en önemlisi yaşadığım problemlerin kaynağını bulmakla ilgili çalışmalardan sonra, kendimi yeniden keşfetmeye başladım. Güler yüzlü, sabırlı,deneyimli profesyonel bir psikolog olmasından dolayı, kendimi rahatlıkla açabiliyor ve yaşantılarımı rahatlıkla paylasabiliyorum. Kendimi keşfe çıktığım bu süreçte profesyonel bir yol arkadaşı olan Diyar hocaya çok çok teşekkür ediyorum.


Adaptasyon sorunumda yardım etti

İ…

Diyar Bey sayesinde tüm sorunlarımı çözmüş gibi hissediyorum. Seansa ilk ön yargılarla gittim ama bana yaklaşımı ve profesyonelliğiyle tüm ön yargılarımdan kurtuldum . İyi ki Diyar Bey gibi bir uzmanla karşılaşmışım. Artık hayata çok daha iyi bir şekilde adapteyim.


Kabuslarım sona erdi

J…

İlk görüşmemizde çok tedirgindim ama yaklaşımı ve içten tavırları sayesinde kendimi çok rahat hissettim. Temizlik hastalığım vardı sürekli elimi yıkamaktan artık ellerim kupkuru olmuştu ve yara oluyordu. Onun sayesinde bu davranışlarımda epey bir azalma oldu tedavimiz devam ediyor ama önceki halini düşününce şükrediyorum bu gelişmeler bile benim için çok iyi. Keşke bu kadar geç kalmasaymışım kendisine burdan da çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.


Anksiyetem normale döndü

V…

Senelerdir uğraştığım anksiyete ve nefes darlıkları problemlerinin çocukluğumdan kaynaklandığını hala iadrak etmekte zorlanıyorum. Kendimi anladıkça, kendime şefkat duydukça kendimi daha çok iyi hissediyorum. Çevremdeki insanlarda böyle olduğunu söylüyorlar. Diyar Bey’e çok teşekkürler…